برای رهایی از وضعیت بسیار بد موجود می گویم جلیلی رئیس جمهور شود
برای رهایی از وضعیت بسیار بد موجود می گویم جلیلی رئیس جمهور شود
انتخابات ریاست جمهوری ایران از ۵ ماه دیگر رسما شروع می شود، برخی معتقدند دوقطبی مذاکره-مقاومت محور رقابت سیاسی پیش رو خواهد بود.
 • غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درباره احیای دوقطبی مذاکره-مقاومت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ گفت: کجا نوشته شده که مذاکره در جهت منافع ملی، مقاومت را نفی می کند و کجای نوشته شده که هیچ گاه نباید مذاکره کرد. کدام جنگ در جهان اتفاق افتاد که هیچ گاه به مذاکره نرسید؟ پس مطلق دیدن موضوع اشتباه است.

  وی با بیان اینکه اصولگرایان خود را وحی منزل می دانند، افزود: یکی از بزرگان جریان اصولگرا توئیت زده «مذاکره اصولگرایان ایراد ندارد اما مذاکره اصلاح طلبان ایراد دارد». معتقدم جریان اصولگرایی سر کار بیاید بخش اعظم مشکلات ما حل است چون نتیجه مذاکره هر چه باشد «کسی خائن و جاسوس نیست» بلکه همه نتایج از سر وطن دوستی به دست آمده است.

  این فعال سیاسی اعتدالگرا یادآور شد: اگر ما منافع ملی و مشکلات مردم را درک کرده باشیم، راه صحیح را انتخاب می کنیم اما اگر چنین درکی نداشته باشیم همین نگاه فعلی جامعه نسبت به مسئولان بیشتر تقویت می شود که می گویند «مسئولان در رفاه کامل هستند در حالیکه همه مشکلات کشور اعم از گرانی و بیکاری را ما مردم داریم به دوش می کشیم».

  وی افزود: امروز مسئولان باید به مردم این پیام عملی را بدهند که معیشت و رفاه جامعه در اولویت اول تصمیم گیری آنها است.ما زمانی در مقابل ترامپ که به هیچ صراطی مستقیم نبود مقاومت کردیم، کار درستی بود. حالا اگر بایدن راه درستی در پیش گیرد و بخواهد مذاکره کند و نتیجه برد-برد باشد چه اشکالی دارد؟

  نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی درباره کاندیداتوری ظریف در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: شخص معتقدم ارزش خدمات ظریف به کشور ۱۰۰ سال دیگر مشخص می شود. من به او ارادت دارم و قدردان زحماتش هستم اما به او توصیه می کنم که نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشود چون ظریف را با خاک یکسان می کنند، همان کاری که با روحانی انجام دادند.

  وی درباره حل شدن مشکلات کشور با انتخاب سعید جلیلی به عنوان رئیس جمهور گفت: به نظر این تیپ سیاسی اگر دولت را به دست بگیرد همه کاری انجام می دهد. آنها فقط می خواهند موفقیت ها به نام خودشان ثبت شود. قول می دهم جلیلی بیاید با آمریکا صلح می کند. همه مسائل مان هم تمام می شود اما اگر ظریف بیاید ۸۰ درصد انرژی اش را مجبور است صرف داخل کند.

  این فعال سیاسی اعتدالگرا تأکید کرد: برای رهایی از وضعیت بسیار بد موجود می گویم جلیلی رئیس جمهور شود تا از این وضعیت خارج شویم، حال آنکه اصلا او را در حد رئیس جمهور نمی بینم اما اگر قرار است با دست جلیلی و امثال جلیلی مشکل مردم حل شود خوب بگذاریم او رئیس جمهور شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  • منبع خبر : نامه نیوز